IMPORTER DACHÓWKI TILCOR Z POSYPKĄ Z NOWEJ ZELANDII

Najwyższa jakość

Firma DACH-BLACH powstała w roku 2005 na bazie współpracy handlowej z firmą Bratex producentem szwedzkich stalowych pokryć dachowych. Aktualnie jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wyrobów tej firmy, dzięki temu posiadamy w swojej ofercie blachy dachówkowe, trapezowe i na klik. W miarę występującego zapotrzebowania wprowadziliśmy do sprzedaży produkty innych firm niezbędne przy kompleksowej realizacji pokryć dachowych charakteryzujące się najwyższą jakością wyrobu. Od roku 2014 jesteśmy importerami dachówek z firmy Tilcor produkowanych i dostarczanych z Nowej Zelandii prekursora tego typu pokryć na świecie.

Najlepsza oferta

Blachodachówki z posypką kamienną Tilcor.
Blachodachówki, trapezy, blachy na klik stalowe, aluminium.

Okna i wyłazy dachowe, schody strychowe.
Folie paroprzepuszczalne i paroszczelne.
Bramy garażowe.
Akcesoria dachowe.
Obróbki dekarskie na żądany wymiar.
Okna fasadowe Brugmann.
Drzwi wewnątrzlokalowe i wejściowe.
Rynny metalowe i plastikowe.
Garaże blaszane.

WYKONUJEMY WSZYSTKIE OBRÓBKI DEKARSKIE DO DACHÓW

Profesjonalna Obsługa

Wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco kosztorysy w oparciu o przedłożony projekt dachu.
Realizujemy pokrycia - w przypadku blach stalowych wyłącznie w oparciu o pomiary dachu z natury.
Współpracujemy z najlepszymi cieślami i dekarzami.

GWARANTUJEMY:
Wysoką jakość materiałów oraz usług.
Terminowość wykonania - dobre ceny.
Dysponujemy własnym transportem.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA
maj 2
maj 2

Goście w naszej firmie

Wizyta właściciela firmy ROSSROOF GROUP CAMERONA ROSSA i dyrektorów Artura Melanowicza i Marka Skoczylasa u nas w firmie DACH-BLACH w CZARNYM DUNAJCU.

  Czytaj całość
SONY DSC
maj 5
maj 5

List do dystrybutorów

Warszawa, 29 kwietnia 2015 roku Szanowni Państwo, Rynek pokryć dachowych w Polsce zmienia się w szybkim tempie każdego roku. Firmy producenckie walczą o swoich klientów oferując coraz nowocześniejsze technologie oraz coraz bardziej zaawansowane produkty o wysokiej jakości i długoletniej trwałości. Coraz trudniej o wyraźnie wyróżnienie się od konkurencji oraz zaoferowanie wyjątkowego produktu na naszym rynku. […]

  Czytaj całość
tilcor-instrukcja montazu
kwi 5
kwi 5

Instrukcja montażu dachówki TILCOR z posypką kamienną

Niniejsza instrukcja montażu systemów dachowych TILCOR określa ogólne, zalecane zasady montażu paneli dachówkowych oraz obróbek systemowych. Natomiast zadaniem architektów wykonujących projekty konstrukcyjne oraz dekarzy wykonujących więźbę dachową i montaż samego pokrycia jest dopilnowanie, aby prace zostały wykonane zgodnie z lokalnymi standardami, normami i przepisami.Prosimy o konsultowanie się z Tilcor Roofing Systems LTD celem otrzymania dodatkowych […]

  Czytaj całość
SONY DSC
mar 3
mar 3

Dachówka gontopodobna – TILCOR – powrót legendy

W polskich górach często wybieranym rodzajem pokrycia dachu jest blacha profilowana na kształt gontu produkowana w Nowej Zelandii. Pokrycie wierzchnie naturalną posypką kamienną nadaje powierzchni matowy wygląd naturalnej klepki drewnianej. Nowozelandzka dachówka gontopodobna pojawiła się w naszym kraju już na początku lat 90 – tych. Do chwili obecnej pokrytych zostało wiele tysięcy dachów. Obecnie oryginalna […]

  Czytaj całość
SONY DSC
mar 3
mar 3

TILCOR – lider w branży pokryć dachowych

Firma Tilcor działa w branży pokryć dachowych od 1942 r., produkując pierwotnie bloczki i dachówki betonowe. Wkrótce firma rozrosła się i zyskała renomę pod nazwą Ross Concrete Products, a następnie Ross Roofing. Na początku lat 1960-ych byliśmy jednym z największych dystrybutorów dachówek stalowych z posypką kamienną w kraju. Z początkiem lat 1970-ych otworzyliśmy własny zautomatyzowany […]

  Czytaj całość
saa-blachodachowka
mar 3
mar 3

NOWOŚĆ – SKANDYNAWSKA BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA SSAB

Blachodachówka modułowa Scandinavia wytwarzana jest z oryginalnej szwedzkiej blachy SSAB PRELAQ. Zupełnie nowy rodzaj materiału dostarcza niespotykaną dotychczas odporność na zewnętrzne warunki środowiskowe. Zaaplikowana powietrznymi nożami ponadnormatywna masa cynku 350 g/m nie tylko zabezpiecza wszelkie cięte podczas procesu produkcyjnego krawędzie lecz także całą obustronną powierzchnię wyrobu. Protekcja cynkiem o masie 350 g/m , to aż […]

  Czytaj całość

Dachówki gontopodobne TILCOR

Tilcor® to marka systemów dachowych, która niedawno wkroczyła na europejskie rynki, udoskonalona pod względem wzornictwa, produkcji i obsługi dekarzy na całym świecie. Tilcor eksportuje swoje produkty na cały świat już od 25 lat. Nasza firma, z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej dachówki z posypką kamienną z Nowej Zelandii.

Dachówki z serii Tudor, o bardziej tradycyjnym lub solidnym i trwałym wyglądzie dachówki glinianej, jednak lżejsze, należą do naszych najbardziej popularnych profili.

Jeden z naszych najbardziej popularnych profili, Classic charakteryzuje się wyrazistymi liniami i pochylonymi krawędziami, tworząc dodatkową głębię i zwiększając rozmiary linii dachu.

Dachówka Shake jest stylizowana w kształcie gontu.

Wykończenie o specyficznej fakturze z wyglądem słojów drewna tradycyjnego gontu.  Profil z głębokim żebrowaniem zwiększa wymiary i linie cienia, tworząc kontrast wizualny.Blacha potocznie nazwana gontopodobną wyróżnia dachy kryte na Podhalu. Kruszywo skalne jest matowe i chropowate.

Wyróżniający się profil muszlowy, który będzie dopełnieniem dla każdego stylu architektonicznego, posiadając zaletę lekkości dachówki stalowej.

Profil o wyglądzie płaskiego gontu, jednak mocny i wytrzymały jak dachówka z prasowanego metalu. Royal jest jedyny w swej kategorii.

Dachówka TILCOR z posypką kamienną


DACHÓWKA CERAMICZNO-METALOWA Z POSYPKĄ KAMIENNĄ TILCOR Z NOWEJ ZELANDII JEST MARKĄ DEKARZY Z CAŁEGO ŚWIATA

ross-roof-logo

Firma „Dach-Blach” z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej dachówki z posypką kamienną z Nowej Zelandii. Dachy kryte panelami modułowymi,które przypominają gonty drewniane bardzo często wygrywają z blachodachówkami,trapezami czy dachówkami jak i tradycyjnym gontem drewnianym. Dachy Tilcor są już w miejscowościach: Ciche, Zakopane, Lipnica Mała, Koscielisko, Odrowaz, Ratułów, Witów,Bukowina Tatrzańska,Białka Tatrzańska,Andrychów.

Dachy Tilcor sprawdzone są w ekstremalnie różnych warunkach pogodowych; huraganowe wiatry,ulewne deszcze,trzęsienia ziemi,wysokie i niskie temperatury. Stosowane na dachówce kruszywo to naturalny kamień wydobywany w kamieniołomach Nowej Zelandii, a więc bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych. Kruszywo kamienne jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia w czasie transportu jak i montażu dachu przez ekipy dekarskie. W odróżnieniu od wszystkich innych blaszanych pokryć dachowych dachówki Tilcor podczas krycia minimalizują odpady dlatego,że są to jedno modułowe dachówki. Arkusze są względem siebie identyczne, lekkie nie ma kłopotów z dopasowaniem paneli i ich wnoszeniem na dach.

Producenci

TILCOR
BRATEX
RUUKKI
PREFA
WIŚNIOWSKI
KACZMAREK
SOUDAL
KRONWAY

Polecane linki

Wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco kosztorysy w oparciu o przedłożony projekt dachu. Realizujemy pokrycia - w przypadku blach stalowych wyłącznie w oparciu o pomiary dachu z natury. Współpracujemy z najlepszymi cieślami i dekarzami.

Materiały do pobrania

Katalogi, ulotki, materiały promocyjne

tilcor-ulotka-pdftilcor-instalacja-pdftilcor-ulotka-pdftilcor-ulotka-pdftilcor-instalacja-pdftilcor-ulotka-pdf
prelaq-nova-pdfprelaq-nova-pdfprelaq-nova-pdf