PRACA – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

maj 4, 2017 | AKTUALNOŚCI, PRACA

Stanowisko – sprzedawca pokryć dachowych TILCOR

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych i opieka nad istniejącymi klientami, budowa trwałych dobrych relacji.
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań dla potrzeb klienta i wymogów projektu.
  • Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym obszarze, raportowanie.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analizy projektów, prezentacje produktów.
  • Negocjacje handlowe, negocjacje umów, monitorowanie przebiegu inwestycji.
  • Analiza inwestycji pod kontem ryzyka finansowego i stałe monitorowanie płatności.

Oczekiwania:

  • Znajomości branży budowlanej Dachy.
  • Znajomości stosowanych technologii w budownictwie – umiejętność argumentacji.
  • Doświadczenia w pracy z wykonawcami i projektami budowlanymi.
  • Komunikatywności, sumienności, samodyscypliny, dobra organizacja pracy.
  • Znajomości pakietu Office, i sprawnej obsługi komputera.
  • Gotowości do pracy w terenie i prawa jazdy kat. B z doświadczeniem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pakiet szkoleń pogłębiających wiedzę na temat produktów dachowych.
  • Wynagrodzenie stałe i część prowizyjna.
  • Narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon.
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres: dachblach@onet.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”