shake

Dachówki z serii Tudor, o bardziej tradycyjnym lub solidnym i trwałym wyglądzie dachówki glinianej, jednak lżejsze, należą do naszych najbardziej popularnych profili.

KOLORY DACHÓWEK TILCOR® TUDOR

SPECYFIKACJA DACHÓWEK TILCOR® TUDOR

DŁUGOŚĆ POKRYCIA: 1265 mm
SZEROKOŚĆ POKRYCIA: 368 mm
DACHÓWKI / m2: 2,15 / m2
WAGA / m2: 6,4 kg
MINIMALNE NACHYLENIE DACHU: 15 stopni

ZALETY DACHÓWEK TILCOR® TUDOR

tilcor_zalety

TILCOR® – MARKA DEKARZY Z CAŁEGO ŚWIATA


Tilcor® to nowa marka systemów dachowych, która niedawno wkroczyła na światowe rynki, udoskonalona pod względem wzornictwa, produkcji i obsługi dekarzy na całym świecie.

Spółka Tilcor Roofing Systems (NZ) Ltd należy do Grupy Ross Family, która produkuje dachówki od 1942 r. Dachówki Ross Family, pokrywające dziś dachy w ponad 80 krajach, sprawdziły się niejednokrotnie w ekstremalnych warunkach pogodowych, plasując tym samym Ross Family w gronie światowych liderów w branży dekarskiej. Firma „Dach-Blach” z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej blachodachówki z posypką kamienną z Nowej Zelandii.

Asortyment produktów Tilcor obejmuje pięć różnych profili: Classic, Bond, Shake, Tudor i Royal. Cały ten asortyment spełnia potrzeby wszystkich typów konstrukcji – od domów mieszkalnych po budynki komercyjne i instytucje państwowe.

Wszystkie pokrycia dachowe opatrzone marką Tilcor są produkowane ze stali chronionej powłoką Zincalume®. Powłoka dachówek Tilcor o specyficznej fakturze zapewnia dodatkową ochronę dzięki kruszywu skalnemu wtopionemu w podkład akrylowy. Wierzchnia bezbarwna powłoka akrylowa jest nakładana przed utwardzaniem w piecu. Ta niezwykle trwała powłoka, odporna na promieniowanie UV, zapewnia produktom dachowym Tilcor trwałość w najsurowszych warunkach na całym świecie, zachowując pierwotny wygląd przez dziesiątki lat. Produkty Tilcor są odporne na trzęsienia ziemi, ogień, mróz/odwilż oraz wytrzymują huragany wiejące z prędkością do 190 km/h. Produkty Tilcor są dostępne w szerokiej gamie barw oraz są lekkie, uniwersalne i łatwe do zamontowania. Ponieważ Tilcor posiada certyfikat zgodności z normą ISO 9001, dach pokryty produktami marki Tilcor nie tylko ochroni Państwa inwestycję, ale również da niezmącony spokój ducha dzięki kompleksowej gwarancji Tilcoru.